Oryginalne dodatki

Oryginalne dodatki dla Panny Młodej

    Panna Młoda według ślubnego przesądu powinna mieć na sobie w tym najważniejszym dniu w życiu, coś niebieskiego, coś pożyczonego, coś starego i coś nowego.  Ale jak dobrać te dodatki tak, aby wszystkie pasowały do całości?

    Najczęściej mamy problem z czymś niebieskim. Najlepszym pomysłem jest błękitna podwiązka, najlepiej pożyczona od jakiejś zamężnej  siostry lub kuzynki czy przyjaciółki. Opcją na niebieski jest też ozdobny kryształ w grzebieniu przy welonie lub błękitne, delikatne kolczyki.

    Natomiast z czymś nowym nie ma najmniejszego problemu, ponieważ może to być bransoletka, wisiorek lub nawet suknia panny młodej.  O coś starego można zapytać babcię lub mamę, aby dały Wam coś co miały na przykład  na swoim ślubie, by stało się to Waszą rodzinną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

    Ostatnio bardzo modne stały się bukiety ślubne z broszek lub ozdobnych guzików. Osobiście bardzo polecam. Nie są to co prawda żywe kwiaty, ale jest to bukiet na całe życie. Możemy wybrać najróżniejsze kolory takich bukietów, które nie byłyby możliwe przy tradycyjnym bukiecie. Na pewno jest to bardzo oryginalny pomysł.  Wraz z takim bukietem dostajemy butonierkę dla Pana Młodego oraz wedle życzenia dodatki dla świadków.

2022  Dekoracje ślubne Bydgoszcz - J & A